Kulturní akce na měsíce říjen a listopad tlumočené do znakového jazyka

18.6 2015
Vážení a milí přátelé,

posílám vám nabídku tlumočených kulturních akcí na měsíce říjen a listopad.

-----------------------

Tlumočený koncert skupiny Traband se bude konat 31. 10. od 20.00 v MEKUC - Mělnickém kulturním centru (U Sadů 323, Mělník).

----------------------------

16. 11. v 16.00 se uskuteční divadelní představení Kašpárek v pekle. Bude se konat v divadle Říše loutek (Žatecká 1, Praha 1).

----------------------------

Divadelní představení Manželské vraždění se uskuteční 30. 11. od 19.00 v Divadle na Jezerce (Na Jezerce 1451, Praha 4).

-----------------------------

Přejeme příjemné kulturní zážitky!
S pozdravem,
Josefina Kalousová
a Komora

Josefina Kalousová
Česká komora tlumočníků znakového jazyka, o. s.
Na Poříčí 12
110 00 Praha 1
http://www.cktzj.com
E-mail: josefina.kalousova@cktzj.com
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).