Registrace

Zakladni info
 
 
Primární adresa (bydliště, sídlo, rejstříková)
 
 
 
Doručovací adresa (jen je-li jiná)
Kontakty
,
,
,
(bez http://)
Instant Messaging
Upřesnění členství v JTP
Ostatní
 

Zde zadejte co překládáte
Po výběru jazykové kombinace stiskněte tlačítko „POTVRDIT“. Po volbě další jazykové kombinace opět stiskněte tlačítko „POTVRDIT“, tedy pro každý jazyk.
Překlad z Překlad do Soudní  

Zde zadejte co tlumočíte
Po výběru jazykové kombinace stiskněte tlačítko „POTVRDIT“. Po volbě další jazykové kombinace opět stiskněte tlačítko „POTVRDIT“, tedy pro každý jazyk.
Tlumočí z Tlumočí do soudní komunitní simultánně konsekutivně  

Zde zadejte vaše specializace
Po výběru specializace stiskněte tlačítko „POTVRDIT“. Po volbě další specializace opět stiskněte tlačítko „POTVRDIT“, tedy pro každou specializaci. Máte možnost zvolit z nabídky maximálně 8 specializací
Specializace  

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).