(9) LARGO, MICHAEL: JAK ODEJÍT NA VĚČNOST - ILUSTROVANÁ ENCYKLOPEDIE PŘÍČIN ÚMRTÍ.

(9) LARGO, MICHAEL: JAK ODEJÍT NA VĚČNOST - ILUSTROVANÁ ENCYKLOPEDIE PŘÍČIN ÚMRTÍ.
18.6 2015
Dobrovský, Praha 2008. 1. vyd. 430 s. Z anglického originálu Final Exists: The illustrated Encyclopedia of How We Die přeložila Lenka Slunéčková. Zevrubné informace o tom, z jakých příčin lidé dnes umírají, ale i příležitost se smrti zasmát, dokud jste ještě naživu. V abecedním pořadí nejčastější i nejnepravděpodobnější způsoby úmrtí doplněné statistikami, citáty, veršovanými epitafy a ilustračními fotografiemi. 300 hesel, od alkoholismu a anorexie přes létající krávy či škytavku až po zábavní parky a zubní protézy; od těch smrtelně vážných až po (smrtelně) absurdní a nechtěně komické. ISBN 978-80-87124-37-6.349 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).