(24) Kolektiv autorů LINGEA: TECHNICKÝ SLOVNÍK ANGLICKO-ČESKÝ A ČESKO-ANGLICKÝ - na CD.

(24) Kolektiv autorů LINGEA: TECHNICKÝ SLOVNÍK ANGLICKO-ČESKÝ A ČESKO-ANGLICKÝ - na CD.
18.6 2015
LINGEA, Brno 2010. 135 000 termínů, 190 000 překladů.
Zcela nový, původní oboustranný slovník, aktuální a ověřená terminologie z oblasti vědy a techniky. Primárně zaměřen na praktickou slovní zásobu a odborná ustálená spojení používaná jak v technických oborech, jako stavebnictví, strojírenství, hutnictví, petrochemie, potravinářství, lesnictví a automobilový či textilní průmysl, tak ve vědních oblastech, jako matematika, fyzika, geologie či astronomie. Maximální důraz kladen na aktuálnost terminologie, té bylo dosaženo mimo jiné extenzivním využitím internetových zdrojů a odborného zahraničního tisku.
Nová aplikace rovněž nabízí vylepšené fulltextové vyhledávání a souhrnný náhled fulltextu - snadné a rychlé vyhledávání ustálený spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku.
V prodeji též formou downloadu z webu www.lingea.cz.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).