(5) Míla Sávitrí Mrnuštíková: SANSKRTSKÝ SLOVNÍČEK JÓGOVÝCH TERMÍNŮ

(5) Míla Sávitrí Mrnuštíková: SANSKRTSKÝ SLOVNÍČEK JÓGOVÝCH TERMÍNŮ
18.6 2015
Středisko volného času Lužánky, 2008. 1. vyd. 43 s.
Výkladový slovníček nejčastěji používaných sanskrtských termínů z oblasti jógového cvičení, filozofie a indické reality. Každý z termínů krátce vysvětlen, případně dán do souvislosti s jinými termíny odvozenými od stejného kořene nebo je uveden příklad použití daného slova v jiném spojení či složenině. Použita česká transkripce sanskrtu, odlišná od anglické, která mnohdy bývá přebírána a vznikají tak zkomolené výrazy. Vybrány nejzákladnější termíny a jména jógových technik.Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).