(28) Shinua, Zhang - Cecinelli, Ebe: SFLEP DIZIONARIO CONCISO ITALIANO-CINESE CINESE ITALIANO (Struč

(28) Shinua, Zhang - Cecinelli, Ebe: SFLEP DIZIONARIO CONCISO ITALIANO-CINESE CINESE ITALIANO (Stručný slovník italsko-čínský čínsko-italský).
18.6 2015
Vydavatelství didaktiky cizích jazyků, Šanghaj 2006. 2., doplněné a aktualizované vydání. 1388 s. 30.000 hesel v italsko-čínské části, v čínsko-italské části 32.000 hesel. Aktuální lexikum obou moderních jazyků, velký prostor věnován frazeologii. Jazyk literární i hovorový, nejvíce užívané výrazy technické, vědecké, právnické a ekonomické. Příklady vybrány podle frekvence výskytu. V italsko-čínské části oproti předchozí části rozšířeno o 2000 neologismů. Tabulka časování italských sloves. ISBN 978-7-81095-950-6.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).