Michael Tötebherg (ed.): LEXIKON SVĚTOVÉHO FILMU

Michael Tötebherg (ed.): LEXIKON SVĚTOVÉHO FILMU
18.6 2015
Orpheus – Petr Kurka, Praha - Litvínov 2006. 1. vyd. 800 s. Z něm. originálu: Metzler Film Lexikon (J. B. Metzler Verlag, 1995 a 2005) přeložili V. Dudková, M. Marešová, P. Köpplová a P. Kurka. Publikace mapuje formou propracovaných a analytických hesel z pera předních evropských filmových kritiků 500 nejlepších filmů dějin kinematografie od počátků němého filmu až po postmoderní hollywoodskou produkci. Rozsáhlé encyklopedické údaje o tvůrcích filmu a podrobná bibliografií. Předních čeští filmoví teoretici knihu doplnili o 60 nových hesel českého i zahraničního filmu. ISBN 80-903310-7-6. 789 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).