Lenka Blažková: ČESKO-ANGLICKO-NĚMECKO-RUSKÝ SLOVNÍK VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ při výrobě světelné techniky

Lenka Blažková: ČESKO-ANGLICKO-NĚMECKO-RUSKÝ SLOVNÍK VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ při výrobě světelné techniky v automobilovém průmyslu
18.6 2015
Montanex, Ostrava 2005. 1. vyd. 525 s. Slovník má 4 části, každá z nich vždy řazena abecedně v jednom výchozím jazyce, s ekvivalenty v dalších třech jazycích. Zaměřeno na technologii vstřikování plastů zejména při výrobě světelné techniky pro různá vozidla, terminologie však zahrnuje i jiná odvětví mimo výroby automobilů. ISBN: 80-7225-153-8. 490,- Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).