(19) Zdeněk Thoma, Soňa Thomová: ENCYKLOPEDIE MAGICKÝCH MÍST

(19) Zdeněk Thoma, Soňa Thomová: ENCYKLOPEDIE MAGICKÝCH MÍST
24.11 2018
Universum, Praha 2018. 1. vyd. 192 s.. Kniha zve na toulky po místech zdánlivě známých a všedních, avšak skrývajících záhady a neobyčejné události. Čtenáři navštíví romantické hrady a zámky či vznosné chrámy, kláštery a kostely i bezedná jezera, hluboké lesy, podivuhodné jeskyně, oblá návrší, rozeklané hory a bizarní skály čnící k nebi na věčnou připomínku „čertovského“ díla. Přitom odhalí četná překvapení: tajemství starobylých podzemních chodeb, těžko vysvětlitelné jevy, dávné historické okamžiky, kuriózní alchymistické dílny, dějiště pohanských a křesťanských kultů i území, kde se to kdysi hemžilo ďábly, čarodějnicemi, duchy a rozličnými strašidly…ISBN 978-80-242-6238-3. Kč 399,00.
 
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).