(22) Jaroslav Olša a kol.: INDONÉSKO-ČESKÝ ČESKO-INDONÉSKÝ PRAKTICKÝ SLOVNÍK.

(22) Jaroslav Olša a kol.: INDONÉSKO-ČESKÝ ČESKO-INDONÉSKÝ PRAKTICKÝ SLOVNÍK.
10.11 2017
LINGEA, Brno 2017. 1. vyd. 816 s., 50 000 hesel, 17 000 překladů, idiomů a frází, 106 000 překladů. Největší slovník současné indonéštiny. Postihuje aktuální slovní zásobu včetně specifických výrazů reflektujících indonéskou současnost i minulost. Přes všeobecné zaměření obsahuje slovník také terminologie z oblasti ekonomie, práva, vědy a techniky, náboženství, gastronomie a rovněž názvy institucí. Významnou součástí slovníku je oboustranný přehled indonéských přísloví a rčení.  Podrobná předmluva čtenáře seznamuje s jazykem a kulturou Indonésie.  Indonésko-český slovník přísloví je členěn tematicky, každé přísloví je přeloženo do češtiny a doprovozeno krátkým komentářem. Česko-indonéský slovník přísloví je tříděn abecedně, nabízí překlady českých rčení do indonéštiny. Dvoubarevný tisk. ISBN  978-80-7508-264-0. 990 Kč.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).