(08) Kassi, Abdellah a kol.: MON PREMIER DICTIONNAIRE FRANÇAIS, AMAZIGHE, ARABE (Můj první slovník

(08) Kassi, Abdellah a kol.: MON PREMIER DICTIONNAIRE FRANÇAIS, AMAZIGHE,  ARABE (Můj první slovník francouzsko-berbersko-arabský).
24.6 2015
Librairie Al Maarif, Rabat, Maroko, 2010. 1. vyd. 295 s. Slovník má za cíl pomoci žákům i učitelům obohatit jejich znalosti berberského jazyka a rychle se orientovat v berberských textech. Obsahuje mimo jiné tabulku názvů a výslovnosti znaků nového berberského písma neotifinagh ve francouzštině a arabštině.
Je k dispozici na internetu:
https://wa.wiktionary.org/wiki/Sourdant_amazir:Mot%C3%AE_Kassi_amazir-arabe-franc%C3%A8s
ISBN 978-9954-20-233-1.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).