(47) NOVÝ ODBORNÝ SLOVNÍK MILLENNIUM 8 Anglicko-český, francouzsko-český, německo-český, rusko-český

(47) NOVÝ ODBORNÝ SLOVNÍK MILLENNIUM 8 Anglicko-český, francouzsko-český, německo-český, rusko-český.
18.6 2015
Commercial Service K+K, Brno 2014. Elektronický slovník. Ve srovnání s předchozími verzemi rozsáhlejší, angličtina +407 604 hesel, němčina +468 581 hesel, francouzština +60723. Odborný překladový slovník Millennium ve verzi 8 představuje univerzálního pomocníka pro profesionální překlady, překlady manuálů, příruček, internetových stránek, od obecných textů až po ty vysoce odborné i pro studium cizích jazyků a výuku. Nejedná se o translator, nýbrž odborné překladové slovníky pro WIN XP, VISTA, WIN7, WIN8, které spolu s rozsáhlými databázemi umožňují velmi rychlé vyhledávání cizojazyčných ekvivalentů z mnoha oborů lidské činnosti. Nespornou výhodou oproti knižním podobám slovníků je nejen bleskové prohledávání statisíců výrazů podle konkrétních kritérií, ale lze vyhledávat dlouhá slovní spojení a fráze prostřednictvím hesla nebo libovolného textového řetězce – fulltext.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).