Ricardo Liniers: Macanudo - v překladu Šárky Valverde a Dely Serrano

Ricardo Liniers: Macanudo  - v překladu Šárky Valverde a Dely Serrano
18.6 2015
Dílo Ricarda Linierse, nejslavnějšího argentinského komiksového tvůrce, je zatím pro české čtenáře neznámé.
Jeho komiksy pravidelně uveřejňuje přední deník La Nación. Minipříběhy o citlivém robotovi, tučňácích, kocourovi Fellinim, stále se míjejících milencích, důstojných pánech v kloboucích a motýlcích a ostatních lidech kolem nevypovídají jen o současné Argentině, ale o nás všech na téže Zemi.
Příběhy Macanuda jsou plné křehké poetiky osamělých a absurdních životů v tvrdém velkoměstě. K lidem čím dál nelítostnější svět, v němž se mísí dětská nevinnost s ironií a absurditou dnešní doby, však Liniers ve svých akvarelech kreslí jemně, s něhou a typickým humorem.

Vydalo nakladatelstvi Meandr - Ivana Pecháčková, 2012.

Více informací o publikaci najdete ve dvou připojených tirážích.

**********************************

Recenzi si můžete přečíst například zde:
[http://www.meander.cz/2372-liniers-macanudo-no-1
->http://www.meander.cz/2372-liniers-macanudo-no-1],

ukázku pak zde:
[http://www.i-noviny.cz/literatura/ricardo-liniers-macanudo
->http://www.i-noviny.cz/literatura/ricardo-liniers-macanudo]
IMG-jpg-Macanudo_cesky_titul_2.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-Macanudo_cesky_titul_3.jpg -  Stáhnout

Komentáře

bripazdtl

24.5 2017

gBDOeP <a href="http://xhyrqpzpsnmz.com/">xhyrqpzpsnmz</a>, [url=http://zaedwiqemdtt.com/]zaedwiqemdtt[/url], [link=http://hbuvmrpiwxkr.com/]hbuvmrpiwxkr[/link], http://kuofwqecwhrj.com/

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).