Miroslava Dulová: ATHOS

Miroslava Dulová: ATHOS
18.6 2015
Čo robím, keď nepracujem – píšem knižku, v tomto prípade moju prvú. V prvej osobe sa čitateľom prihovára náš prvý pes Athos na 18 stranách doplnených 16 fotografiami.

Z reakcií čitateľov som vybrala túto: „Knižku som prečítala jedným dychom a niekoľkokrát som vybuchla neskutočným smiechom. Keď som ju čítala, naozaj som si myslela, že to rozpráva sám Athos a moja fantázia pracovala naplno.“ (J. R.)

Ak máte záujem si knižku prečítať, stačí mi napísať:
dulova@nextra.sk.
IMG-jpg-athos_knizka0002_3_.jpg -  Stáhnout

Komentáře

mvbsmpzc

14.5 2017

wVUBwc <a href="http://fxnraecoywhd.com/">fxnraecoywhd</a>, [url=http://vaakdwbpjbyb.com/]vaakdwbpjbyb[/url], [link=http://qczkpgrlzbzg.com/]qczkpgrlzbzg[/link], http://ccctxpxuxepl.com/

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).