PAMÁTKOVÁ SOUTĚŽ

18.6 2015
KTERÁ PRAŽSKÁ PAMÁTKA JE ZACHYCENA NA PŘIPOJENÉ FOTOGRAFII?

Uzávěrka soutěže byla 20. prosince 2007 ve 12.00.

Správná odpověď byla: Jubilejní synagoga v Jeruzalémské ulici v Praze 1.

Za kontroly statutárních zástupců JTP Diabové a Kautského a ředitelky sekretariátu JTP paní Jany Matějkové výherce vylosoval (maje hlavu od osudí řádně odvrácenu) nezávislý losovatel pan Čestmír Prchlík.

Ze 14 správných odpovědí (z celkového počtu 28 došlých) byli vylosování tito jejich autoři:

1. Alena Malá, alena-mala@volny.cz
2. Ewald Osers, Reading, U.K.
3. Tomáš Opočenský, Praha

Výhercům gratulujeme, knižní ceny jim zašleme hned po svátcích.


IMG-jpg-pamatkaP1010011.jpg -  Stáhnout
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).