DOTAZNÍK K DIPLOMOVÉ PRÁCI O KOMUNITNÍM TLUMOČENÍ

29.6 2015
Vážený pane, vážená paní,

jmenuji se Kateřina Vávrová a jsem studentkou posledního ročníku oboru tlumočnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.


Dovoluji si kontaktovat Vás s prosbou o pomoc při vypracování diplomové práce, kterou píši ve spolupráci s organizací META o.p.s.
Moje práce se týká komunikace se žáky-cizinci a jejich rodinami - zaměřuji se zejména na využití komunitního tlumočení ve školách.


Mým hlavním cílem je zmapovat současnou situaci a na jejím základě přijít s návrhy na její zlepšení tak, aby komunikace mohla probíhat ke spokojenosti všech zúčastněných a přispěla k minimalizaci problémů spojených s integrací žáků-cizinců do českých škol.


Níže uvádím odkaz na elektronické dotazníky - budu Vám velmi vděčná za jejich vyplnění.

Dotazník pro tlumočníky

S přáním příjemného dne,

{Kateřina Vávrová
}
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).