ANKETY v číslech 98 - 99 - 100 časopisu ToP(tlumočení-překlad)

18.6 2015
VÝSLEDKY DVOU ANKET (ToP 98 a 99)

V čísle 98/2010 jsme otiskli soutěž o ceny – POZNEJTE TŘI OSOBNOSTI. Vzhledem k tomu, že nedošla žádná spravná odpověď, v čísle 99/2011 jsme otázku zopakovali – a ulehčili nápovědou: první dva byli známí sportovci, ten třetí významný hudebník.
A došla jediná správná odpověď:
Sologubov – Tregubov – Firkušný
Jejím autorem je náš člen Ing. Karel Sigler, DrSc., kterému coby cena náleží sleva (540,- Kč) na členský příspěvek JTP, knižní odměna dle vlastního výběru (z toho, co čeká na sekretariátu JTP) a volné vstupenky na Letní knižní veletrh v Ostravě a 21. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.

*****************************

PRŮZKUM SLOVNÍKOVÉHO TRHU

To byla druhá anketa v čísle 98/2010. Její výsledky najdete v samostatném článku na str. 17.
Z odpovědí byly vylosováni tito výherci, kteří získávají hodnotné knižní ceny a také vstupenky na ostravský a havlíčkobrodský veletrh, které laskvě poskytla organizátorka obou bohulibých akcí Markéta Hejkalová. Jí díky a výhercům blahopřejeme!
Zde jsou: 1. Jaroslav Surman - 2. Alena Šourková - 3. Helena Giordanová

*****************************

ANKETA V ČÍSLE 100/2011

Do třetice všeho dobrého s anketami: v tomto čísle se ptáme (viz obálka):
Co říká Jirka Vedral paní Uzlové?
Tři nejlepší odpovědi budou odměněny hodnotnými knižními cenami a a volnými vstupenkami na 21. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.
Odpovědi zasílejte do 30. června 2011 mailem na jtp@jtpunion.org, faxem na 224 142 312, nebo poštou na {{JTP, Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1.
}}
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).