ToP 115 - jaro 2015

Pro stažení časopisu TOP se musíte přihlásit v pravém horním rohu.
ToP 115 - jaro 2015
18.6 2015
První

jak jste byli v minulém čísle ToPu informováni, byli jsme nuceni opustit tradiční papír a tisk
a od nynějška bude náš časopis vycházet jen ve formátu PDF
a bude k prohlížení, stažení a vytištění na našich webových stránkách.

Toto číslo, první ročníku 2015, je zdarma ke stažení ZDE.

Další čísla budou již vázána na přístupové heslo,
jež obdrží zdarma členové JTP, ASKOT a řádní členové ČKTZJ,
zatímco abonenti jej obdrží po zaplacení předplatného 220 Kč.

Náš časopis si můžete objednat dvěma způsoby - nejjednodušší a nejrychlejší je elektronická objednávka, kterou najdete ZDE.
Pokud radši postupujete tradičně, můžete si stáhnout soubor ve formátu Word ZDE a vyplněný nám jej pak poslat mailem, faxem či klasickou poštou.
 
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).