PORTÁL PRO TLUMOČENÍ PO INTERNETU interpretty SPUŠTĚN!

18.6 2015
Na Jeronýmových dnech se s velkým zájmem publika setkala prezentace plánovaného portálu pro tlumočení po internetu, z něhož byla předvedena i živá ukázka.

Po nutných fázích dolaďování byl portál spuštěn a zde je na něj adresa:

www.interpretty.com

====================================================

Dobrý den,

ještě jednou děkujeme za Váš zájem o Interpretty a Vaši trpělivost. S radostí Vám oznamujeme, že stránky www.interpretty.com jsou spuštěné.

Od začátku jde o projekt "od tlumočníků pro tlumočníky". Kromě toho, že jsme v rámci vývoje Interpretty poznali spoustu sympatických lidí, zjistili jsme i mnoho užitečného k tlumočení jako takovému. Snad se nám podařilo vše zapracovat ke spokojenosti Vás jako uživatelů.

Stránky jsou vám až do konce měsíce února naprosto volně k dispozici. Můžete si je vyzkoušet, budou-li Vás bavit, realizovat přes ně tlumočení "na ostro", plánovat si práci, konzultovat je s kolegy. Ať se Vám líbí nebo ne, jediné, o co bychom Vás rádi poprosili, je zpětná vazba. Pár otázek najdete v systému. Budete-li mít tedy čas a chuť, budeme moc rádi za Vaše odpovědi a připomínky. Odměna Vás nemine :-).

Proč jsme se rozhodli dát stránky volně k dispozici? Protože si myslíme, že jedině s Vaší pomocí jsme schopni „vyladit“ stránky k maximální spokojenosti všech uživatelů.

Od března pak máte 10 prvních tlumočení v rámci Interpretty automaticky zadarmo. Odpovíte-li během února na náš dotazník, získáte dalších 10 tlumočení zadarmo. Přestože jsou na stránkách tyto benefity již zmíněny, Vy je můžete využívat do 28. února neomezeně - nic se Vám neodečte, Interpretty po Vás nebude nic chtít :)

Budete-li mít jakékoli otázky, kromě technických, prosím, neváhejte se na mě obrátit. (Technickým otázkám lépe rozumí kolegové na emailu info@interpretty.com)

Děkuji Vám za Váš čas a přeji příjemný den, snad obohacený o nový zážitek.

Jana Kabíčková


Email: jana.kabickova@interpretty.com


Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).