Trados pro začátečníky a/nebo Marketing pro překladatele

Trados pro začátečníky a/nebo Marketing pro překladatele
22.11 2018

Trados pro začátečníky a/nebo Marketing pro překladatele (v období od 3. 12. do 12. 12.)

Kurzy Trados pro začátečníky a/nebo Marketing pro překladatele se budou konat v období mezi 3. 12. a 12. 12. v Praze nebo v Brně.
Konání kurzu závisí na počtu přihlášených zájemců, přičemž v Praze činí minimální počet 6 účastníků, v Brně potom 8.
Přesný termín konání kurzu bude stanoven na základě dohody s přihlášenými zájemci.
Cílem je přizpůsobit se časovým možnostem zájemců.
Kurz Marketing pro překladatele je vysoce interaktivní a účastníci mohou přímo ovlivnit jeho podobu tím, že si napíší o témata, která by na kurzu měli zájem probrat.
Informace o rámcovém obsahu kurzů jsou k dispozici na webu www.mundefacademy.com
a přihlášky a veškeré případné dotazy lze posílat přímo na mail mundef@mundef.cz.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).