Language Industry Survey

Language Industry Survey
07.2 2019
Další ročník celoevropského průzkumu zaměřeného na odvětví jazykových služeb. Zapojte se i letos!
V loňském roce se ho zúčastnilo 1285 respondentů z 55 zemí, včetně České republiky, za kterou odpovědělo 23 respondentů. Díky tomu byl český vzorek poprvé dostatečně reprezentativní (jak mezi agenturami, tak mezi freelancery) a byl zohledněn v závěrečné zprávě. O rok dříve se zapojily pouze 4 tuzemské subjekty a výsledky tak nebyly statisticky validní.

Průzkum nerozlišuje mezi literárním a neliterárním překladem a je určen jak agenturám, tak OSVČ.

Dotazník lze vyplnit do 15.2. a je k dispozici ZDE. Jeho vyplnění trvá přibližně 20 minut.

 
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).